Asistent/-ka Facility managera

Požadujeme:

- reporting v AJ (týdenní, měsíční, kvartální, roční zprávy)

- příprava podkladů pro fakturaci za oddělení facility managementu

- vyřizování a evidence objednávek (odběratelské, dodavatelské)

- komunikace s klientem, odběrateli a dodavateli

- skladové hospodářství (např. osvětlení)

- zpracování dokumentace technické správy budovy

- archivace

- běžná administrativní činnost (obchodní korespondence, příprava předávacích protokolů)

- evidence a kontrola (např. databáze závad, cenové nabídky, certifikáty, školení)

- zápisy z jednání v AJ

Pracovní náplň:

- SŠ vzdělání s maturitou

- znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

- znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)

- komunikativnost, časová flexibilita, pečlivost a zodpovědnost

- samostatnost

- řidičský průkaz sk. B

- znalost TZB a znalost účetních procesů výhodou

Nabízíme:

- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s významnou pozicí v oboru

- odpovídající platové ohodnocení

- týden dovolené navíc

- jazykové kurzy AJ

- možnost dalšího vzdělávání

Nástup: možný ihned
Životopis  zasílejte na info.cz@caverion.com