Topení & sanita

Firma Caverion nabízí řešení v oblasti topení, odpadních vod a vodních instalací pro budovy a průmyslové provozy, projekty a služby.

Naše nabídka zahrnuje topná řešení včetně tradičního centrálního vytápění, spalovacích zařízení, kotlů a pokročilejších topných řešení na základě obnovitelných zdrojů energie, např. topných čerpadel.

Dále nabízíme sanitární řešení včetně tradičních instalatérských prací, kanalizací a úpravy odpadních vod. Dále nabízíme řešení pro využití dešťové vody a pokročilou úpravu odpadních vod.

Jsme nezávislí na všech dodavatelích materiálů pro řemeslné činnosti, a proto dokážeme naším klientům pomoci zvolit optimalizované, výrobně efektivní a ekologicky příznivé systémy a řešení. Úřady definovaly určitá kritéria pro tyto práce, aby byla zajištěna kvalita práce na profesionální úrovni. Naši zaměstnanci mají příslušná oprávnění a kvalifikaci pro splnění těchto požadavků.

Nemovitosti lze monitorovat a dálkově obsluhovat. Velín firmy Caverion poskytuje centralizovaný dohled vrežimu 24/7 a reakci na procesy systému budovy. Velín je provozován vysoce kvalifikovanými techniky, kteří mohou buď monitorovat funkce systémů budovy nebo dokonce dálkově testovat a upravovat procesy vpřípadě poruch.

Velín funguje vtěsné spolupráci s personálem call centra, která přijímá žádosti o servisní zásah od zákazníků. Tyto aktivity společně tvoří centrum zákaznických služeb firmy Caverion, které je pro smluvní klienty dostupné v kterýkoli den a kteroukoli hodinu.Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás