Informační a komunikační technologie

Máme hluboké zkušenosti se spoluprací se společnostmi podnikajícím v oblasti informačních a komunikačních technologií. Naše odborné znalosti zahrnují energeticky efektivní datová centra, technologické koutky, sítě a vysoce čisté prostory. Dokážeme navrhovat a budovat systémy budov a instalovat a spravovat chladicí zařízení a ventilační, klimatizační, topné, protipožární a kontrolní systémy. Dokážeme podporovat klienty při budování a správě místních sítí v budovách i sítích ve městech a zemích nebo mezi nimi. 

Chápeme důležitost fyzického zabezpečení i zabezpečení dat, striktní ochrany důvěrnosti a požadavků na minimální dobu odstávek. Naše projekty a vyhrazené profesionální týmy splňují striktní požadavky na ICT služby a technologie. Jsme si také vědomi významu zdravého a bezpečného klimatu v interiérech stejně jako nezbytnosti efektivní vzduchotechniky pro optimalizaci teploty a vlhkosti vzduchu pro zařízení.

Reference

„Díky spolupráci se společností Caverion máme k dispozici moderní pokrokové datové centrum, které zajišťuje poklidný chod městského úřadu v Tønder. Během realizace projektu jsme obdrželi spoustu užitečných rad a jsme velmi spokojeni s tím, jak se společnost Caverion vypořádala s uzavřením dvou starších serverových center a jejich přetvořením v nové, moderní datové centrum.“ – Lars Møldrup, městský úřad v Tønder

Informační a komunikační technologie


Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás