Zpracovatelský průmysl

Naše rozsáhlé odborné znalosti vývoje a údržby procesů, poradenství při technických investicích a outsourcingu personálu pomáhají dosahovat nákladové efektivity a produktivity ve zpracovatelském průmyslu. Víme, jak je důležité zvyšovat efektivitu a dostupnost procesů a redukovat nepředvídatelné, časově náročné a nákladné odstávky během výroby. 

Dokážeme vylepšit celkovou efektivitu zařízení (OEE) na pracovišti – v úzké spolupráci s našimi klienty rozvíjíme použitelnost, rychlost a kvalitu procesů. Naše aktivní údržba zajišťuje funkčnost, prodloužení životních cyklů a optimální investiční harmonogramy zařízení a produkčních systémů. Máme také k dispozici profesionály, kteří se starají o plánované služby, technické instalace, výměnu náhradních částí a vývoj systémů zabezpečení. 

Reference

„Společnost Iittala Group si zvolila společnost Caverion, protože nabízela nejlepší celkové řešení. Projektový manažer společnosti Caverion poukázal během prohlídky našeho pracoviště na důležité novinky. Tím nejdůležitějším pro nás bylo dosáhnout kontinuální výroby a vybudování preventivního poplašného systému pro případ vzniku nebezpečných situací. Projekt pokračoval podle našich očekávání, a to i přesto, že termín byl velmi přísný. Všechny konečné úpravy byly dokončeny a instalační práce nijak nerušily naši denní práci v továrně. Jsme velmi spokojeni s kvalitou práce společnosti Caverion. Ve spolupráci pokračujeme formou změny práce v kancelářských prostorech,“ – Iittala Group, Ari-Matti Tuovinen, správce údržby

 
Zpracovatelský průmysl


Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás