Veřejné budovy

Máme bohaté zkušenosti s budovami, které vyžadují vysokou provozní dostupnost za konkurenceschopnou cenu. Poskytujeme řešení pro nemovitosti, která udržují náklady i hodnotu na požadované úrovni, prodlužují životnost nemovitostí a rozšiřují potenciál jejich využití. Díky našim znalostem projektů a investování ve veřejném sektoru jsme schopni nabídnout řešení, které je finančně, technicky i provozně optimální. Jako nezávislí provozovatelé jsme schopni nabízet ta nejefektivnější celková řešení.

Reference

„Strategie správy bytů společnosti Hoas je založena na přístupu zaměřeném na nájemníky a na pohodlné bydlení. Správa nemovitostí a podmínky v budovách mají významný dopad na komfort bydlení. Společnost Caverion o naše budovy pečuje již dlouho a měli jsme zájem kontrakt s nimi prodloužit, jelikož je to jednoznačně v souladu s našimi cíli,“ říká Kim Lindholm, správce nemovitostí společnosti Hoas.

„Tento projekt je nezbytný k tomu, abychom udrželi náklady na trvale udržitelné úrovni. Bez něj by naše náklady na energii a údržbu v několika příštích letech prudce vzrostly,“ říká Gunilla Svensson, správce nemovitostí obce Kalmar.
Veřejné budovy


Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás