Administrativa

Máme bohaté zkušenosti s administrativními budovami a potřebami uživatelů ve veřejném sektoru. Naše zkušenosti s administrativními budovami zahrnují kromě jiného kanceláře, knihovny, soudní budovy a požární a policejní stanice. Staráme se o budovu a udržujeme její stav po celou dobu jejího životního cyklu. 

Naši odborníci dbají o to, aby administrativní zařízení a infrastruktura byly funkční, bezpečné a zabezpečené. Plánujeme a udržujeme systémy budov tak, aby byly finančně, technicky a provozně optimální, vhodné pro jejich současné účely a flexibilně přizpůsobitelné budoucím požadavkům. 

Využíváme služeb dálkového monitorování a správy k úpravě nastavení systémů budov tak, aby zajišovaly úroveň komfortu nezávisle na počtu uživatelů. Stejným způsobem optimalizujeme využívání energie podle momentálních podmínek. 
 

Reference

„Zvolili jsme si společnost Caverion, aby dodala technické instalace pro projekt Bergelandsgården založené na technologii ClimaCeil. Tato budova má nízké stropy a kvůli tomu bylo obtížné přijít s jiným technickým řešením,“ říká developer Torstein Gjesteland ze společnosti Bergeland Eiendom AS.

„Tento projekt je nezbytný k tomu, abychom udrželi náklady na trvale udržitelné úrovni. Bez něj by naše náklady na energii a údržbu v několika příštích letech prudce vzrostly,“ říká Gunilla Svensson, správce nemovitostí obce Kalmar.
Administrativa

Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás