Přeprava

Naše rozsáhlé odborné znalosti zahrnují zařízení budov a technickou údržbu umožňující zajistit spolehlivost a zabezpečení přepravy osob a zboží v rámci budov a infrastruktury určených pro přepravu.  Víme, jak je důležité mít k dispozici plány pro okamžité nápravné zásahy, dojde-li k jakýmkoli akutním poruchám zařízení nebo přerušením provozu. Můžeme vám poskytnout řešení, které se finančně, technicky a provozně optimálně hodí pro sektor přepravy. 

Naše znalosti a zkušenosti z komplexních, náročných a rozsáhlých stavenišť a infrastruktury v praxi pomáhají redukovat dojezdové doby a zvýšit bezpečnost ve stále urbanizovanější společnosti. U letišť a terminálů a nádraží pro osobní dopravu můžeme zajistit klimatizaci a vzduchotechniku, monitorování a řízení dopravy pro předcházení neočekávaným situacím na silnicích a v tunelech a profesionální údržbu bezpečnostních a zabezpečovacích systémů

Reference

„Letišti společnosti Finavia projde každý rok více než 19 milionů cestujících. Naším nejdůležitějším úkolem je zajistit, aby naši klienti cestovali v bezpečí a s jistotou. Díky průběžnému vývoji se na nemovitosti pravidelně provádějí bleskové projekty představby. Proto jsou demontáž a stavba nových částí na letišti téměř na denním pořádku. Bleskovou reakci vyžadují i jakékoli akutní poruchy a selhání zařízení. Společnost Caverion se se všemi těmito výzvami profesionálně vypořádala. Již dlouhou dobu nám dodává veškeré zabezpečovací a bezpečnostní vybavení a servisuje a udržuje naše systémy detekce požáru a hasicí systémy. Zaměstnanci společnosti Caverion ví, co obnáší naše práce, a na letišti již nějakou dobu potkáváme stále stejné osoby.“ – Esko Ruotsalainen, Airport Rescue Facilities Engineer, společnost Finavia.

„Tento projekt je velice důležitý, přináší řadu výhod pro stále urbanizovanější společnost, včetně zkrácení dojezdových dob a zvýšení bezpečnosti – jak pro cestující, tak pro ty, kteří bydlí v blízkosti železnice. Zbavujeme se železničních přejezdů, zastaralých tunelů a úseků ohrožených zavalením. Další výhody zahrnují vyšší kapacitu, pohodlí a přesnost,“ říká Stine Ilebrekke Undrum, projektový vedoucí společnosti Jernbaneverket.
Přeprava

Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás