Veřejná zdravotnická zařízení

Rozumíme výzvám a specifikům nemovitostí používaných k poskytování veřejné zdravotnické péče. Máme bohaté zkušenosti a reference od zákazníků v tomto sektoru včetně nemocnic, zdravotnických zařízení, laboratoří a dalších poskytovatelů veřejných sociálních a zdravotnických služeb. Staráme se o budovu a udržujeme její stav po celou dobu jejího životního cyklu. 

Reference

„Společnost Locum je spokojena, že má smlouvu, která zaručuje vysokou provozní dostupnost za konkurenceschopnou cenu,“ říká Magnus Colling, manažer veřejných zakázek společnosti Locum.

„Znalostní centrum představovalo komplikovaný projekt s vysokými nároky na energetickou úspornost. Společnost Caverion poskytla veškerá technická řešení a díky přínosné spolupráci byl projekt úspěšně dokončen. Uživatelsky přívětivá a energeticky úsporná řešení společnosti Caverion zajišťují hladký provoz po celý životní cyklus budovy,“ říká Lars Abrahamsen, vedoucí development manažer společnosti Helsebygg Midt-Norge (zdravotnické budovy ve středním Norsku).
 
Veřejná zdravotnická zařízení

Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás