Vzdělávání

Díky našim rozsáhlým odborným znalostem v odvětví vzdělávání vám můžeme nabídnou řešení vzdělávacích zařízení, která jsou finančně, technicky a provozně optimální a po celý rok zaručují efektivitu práce a pohodlí.

Díky úzké spolupráci s odborníky z veřejného sektoru, ale také s učiteli a zaměstnanci, jsme schopni zajistit, aby byly dětské opatrovny, školy a sportovní zařízení funkční, bezpečné, zabezpečené a nákladově efektivní. Podporujeme klienty při vytváření vzdělávacích prostředí, ve kterých žáci i učitelé mají optimální podmínky včetně kvalitního vnitřního klimatu. Dokážeme také modernizovat zastaralá zařízení, aby splňovala současné potřeby a aby bylo možné je flexibilně přizpůsobovat budoucím požadavkům. 

Reference

„Budova školy zde bude fungovat po desetiletí, takže je důležité, aby byly konkrétní prvky adaptabilní,“ říká Svein Roger Troset, projektový manažer obce Levanger.

„ClimaCeil zvýší kvalitu budov a zajistí kvalitní vnitřní prostředí pro studenty,“ říká Geir Garlid, projektový manažer obce Bergen.

Renovace zařízení Sibelius Academy: „Jsme rádi za příležitost spolupracovat na tomto náročném projektu. Navazujeme tím na naši dřívější úspěšnou spolupráci na projektech, jako je obchodní centrum Kaari v městské části Kannelmäki v Helsinkách a staré zdravotnické centrum v obchodním centru Itis, také v Helsinkách,“ říká Vesa Tähti, regionální manažer společnosti Skanska Talonrakennus Oy.

„Tento projekt je nezbytný k tomu, abychom udrželi náklady na trvale udržitelné úrovni. Bez něj by naše náklady na energii a údržbu v několika příštích letech prudce vzrostly,“ říká Gunilla Svensson, správce nemovitostí obce Kalmar.
Veřejný sektor - Vzdělávání

Kontaktujte nás

Žádost o více informací o nás

Žádost o kontakt

Kontaktujte nás